Please update your Flash Player to view content.

Број посетилаца

Тренутно је 10 гостију на вези

Пријава на меил листу




Наши пријатељи

Банер
Банер
Списак студената прве године примљених у дом 2010/2011 ПДФ Штампа Eл. пошта
Написао Administrator   
петак, 01 октобар 2010 11:31
На основу чл. 6. Закона о ученичком и студентском стандарду („Сл.гласник РС“ бр. 18/10), чл. 24. Правилника о смештају и исхрани студената и ученика, Министарства просвете („Сл. гласник РС“ бр. 36/10) и чл. 22. Статута Студентског центра Ниш директор Студентског центра доноси

О Д Л У К У

На основу коначне ранг листе, коју је утврдила Комисија за спровођење поступка по конкурсу за пријем студената Универзитета у Нишу у објектима смештаја Студентског центра Ниш, право на смештај у Студентском центру Ниш у школској 2010/2011. години остварили су студенти I године и то:

ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ:

1. Јанић Радољуб Милица
2.  Јовановић Небојша Миона
3. Здравковић Бобан Душан
4. Ђурђекановић Душан Јелена
5. Савић Радивоје Александар
6.  Лилић Зоран Сања
7.  Вучетић Драган Милош
8.  Стојановић Владица Никола
9.  Лазаревић Мирољуб Јелена
10. Алексић Сретен Моника
11. Костадиновић Љубиша Марија
12. Ратковић Жарко Жаклина
13. Додић Мирослав Жаклина
14.Ђорђевић Мирољуб Александра
15. Стошић Миљан Милица
16. Костић Драган Милица

ЕЛЕКТРОНСКИ ФАКЛТЕТ:

1. Митић Никола Јована
2. Младеновић Горан Миодраг
3. Величковић Драгомир Милош
4. Дражић Илија Иван
5. Костадиновић Слађан Дарко
6. Стевановић Милорад Милош
7. Стојнев Иван Александра
8. Марковић Небојша Предраг
9. Тодоровић Предраг Александар
10.Ђокић Страимир Стефан
11. Матејевић Драгиша Данијел
12. Савић Драган Никола
13. Станковић Славољуб Милош
14. Томић Ратко Страхиња
15. Ранђеловић Горан Милан
16. Јовановић Милан Никола
17. Миленковић Миладин Милош
18. Перовић Зоран Младен
19. Хлаупек Дејан Миша
20. Јоцић Зоран Стефан
21. Јовановић Саша Дејан
22. Булатовић Његош Јелисавета
23. Спасић Љубиша Ђорђе
24. Јанковић Златко Милош
25.Ђорђевић Јовица Александра
26. Стојиљковић Драган Александар
27. Стингић Зоран Младен
28. Илић Горан Бојан
29. Глигоријевић Милан Никола
30. Петровић Велибор Теодор
31. Тасић Срђан Марија
32.Јанковић Милован Јована
33. Анђелковић Драган Александар

ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА:

1. Васић Живорад Милена
2. Брајовић Бранко Чедомир
3. Билав Слободан Стефан
4. Симоновић Живана Милош
5. Хаџи Милутиновић Мирољуб Миодраг
6. Ивковић Златимир Милош
7. Стаменковић Славиша Марко
8. Чолак Емилија Јана
9. Јањић Миладин Дарио
10. Николић Небојша Стеван
11. Петровић Саша Никола
12. Драмићанин Владанка Анђела

ФАКУЛТЕТ УМЕТНОСТИ:

1. Ђачић Ђорђе Злата
2. Матовић Војкан Мирко

ФАКУЛТЕТ ЗАШТИТЕ НА РАДУ:

1. Марковић Срђан Јелена
2. Јеремић Јован Александар
3. Богдановић Драган Јасна
4. Аризановић Владан Душан
5. Стојковић Братимир Миљана
6. Пејчић Небојша Марко
7. Пушица Радоман Никола
8. Павловић Томислав Милош
9. Младеновић Векослав Милена

ФИЛОЗОФСКИ ФАКУЛТЕТ:

1. Костадинов Василије Милош
2. Јовић Горан Емилија
3. Петровић Миодраг Јована
4. Петровић Слободан Јелена
5. Стаменковић Зоран Јелена
6. Перић Горан Милица
7. Манић Драган Александра
8. Петровић Златко Александар
9.Ђокић Звонко Маја
10. Младеновић Драги Горан
11. Николов Никола Данијела
12.Ђокић Саша Јасна
13. Петровић Срђан Лидија

ГРАЂЕВИНСКО-АРХИТЕКТОНСКИ ФАКУЛТЕТ:

1.Ђонић Зоран Стефан
2. Игњатовић Раде Милош
3. Пенић Љубиша Миља
4. Миланов Николај Дарко
5. Вуловић Драгош Данијела
6. Тодоровић Зоран Стефан
7. Петровић Срђан Милош
8. Радосављевић Иван Младен
9. Станојевић Миодраг Милош
10. Ранчић Љубиша Братислав
11. Илић Драгољуб Марика
12. Поповић Томислав Драгана
13. Митић Владица Милан
14. Ружић Милош Александар

МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ:

1. Вукашиновић Душан Александра
2. Стевановић Драган Александар
3. Петковић Жарко Ивана
4.Ђорђевић Горан Никола
5. Трајковић Драган Вукашин
6. Миленковић Горан Марко
7. Јанковић Ранко Никола
8. Стајковић Зоран Милош
9. Пешић Зоран Страхиња

МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ:

1. Трајков Ленчо Јасмина
2. Станимиров Зоран Дарко
3. Димитријевић Драган Гордана
4. Вешковац Србољуб Никола
5. Еленков Стоимен Јована
6. Ђурашинов Рада Ивана
7. Рамановић Далип Смиљана
8. Драгић Јова Катарина
9. Марковић Бора Марија
10. Весовић Зоран Петар
11. Волф Алојз Антон
12. Јовановић Миодраг Наташа
13. Миленковић Зоран Стефан
14. Лазић Радослав Милена
15. Терзић Драган Бојана
16. Пешић Драган Александра

ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ:

1. Аранђеловић Мирослав Наташа
2. Миљковић Саша Јелена
3. Стошић Небојша Милош
4. Станковић Миодраг Александра
5. Гошић Срђан Бојан
6. Станковић Радиша Марија
7. Ранђеловић Бобан Милош
8. Стевановић Братислав Александра
9. Јевтић Славиша Анђелка
10. Марковић Славиша Ана
11. Живковић Зоран Нена
12. Ивановић Драгана Кристина

ПРИРОДНО МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ:

1. Костадинов Василије Марко
2. Стошић Чедо Биљана
3. Чичковасти Горан Немања
4. Трифуновић Слободанка Јасмина
5. Стаменковић Слађан Андријана
6. Јанковић Новица Александра
7. Миловановић Јовица Александра
8. Аризановић Божа Александар
9. Јовановић Зоран Јелена
10. Нешић Срђан Милан
11. Ракић Драган Јелена
12. Михајловић Мирослав Стефан
13. Ђорђевић Драгољуб Јелена

ВИСОКА ШКОЛА:

1. Петковић Аца Сузана
2. Станковић Профир Дарко
3. Валчић Драгиша Милош
4. Манић Бобан Душан
5. Темељковски Зоран Марко
6. Млађеновић Момчило Тамара
7. Младеновић Љубиша Данијел
8. Јовановић Владан Драган
9. Филиповић Миле Бојан
10. Раннић Драган Мирослав
11. Дојчиновић Синиша Срђан
12. Миљковић Синиша Никола

СТУДЕНТСКИ ЦЕНТАР НИШ
Д и р е к т о р
Раде Рајковић
LAST_UPDATED2